Časté dotazy


Kolik stojí úklid a jak vypočítáte cenu?

Při první návštěvě vždy ohodnotíme náročnost úklidu a odhadneme, jak dlouho bude úklid trvat podle toho, jaké máte požadavky, jak velký je uklízený prostor, v jakém je stavu a zda se jedná o pravidelný nebo výjimečný úklid. Počítáme 280 Kč na hodinu.

Uklizení typického byt 3+1 o 70m2 (utření prachu, vysátí a vytření podlah, umytí všech povrchů v koupelně, kuchyni a na záchodě) nám zabere při pravidelném úklidu 3-4 hodiny.

Důkladné vyčištění středně velké neudržované koupelny zabere přibližně hodinu.

Vyžehlení velkého koše prádla trvá asi 2-2,5 hodiny.

Cena nezahrnuje čisticí prostředky.

Používáte vlastní čisticí prostředky? Máte k dispozici vysavač?

Každá domácnost má své oblíbené čisticí prostředky, používáme tedy ty, které nám poskytnete. Pokud chcete, můžeme Vám doporučit naše oblíbené prostředky a vždy je pro Vás nakoupit a hlídat, aby byly vždy k dispozici. Vždy s sebou vozíme základní set čisticích prostředků pro případ, že by něco došlo.

Máme k dispozici kvalitní vysavač Miele určený pro domácnosti se zvířaty. Můžeme také zajistit profesionální čištění koberců a čalounění v době úklidu.

Odvezete si žehlení s sebou?

Ano, je to možné. Pokud chcete, můžeme si prádlo na žehlení odvézt a zase dovézt, cena zůstává stejná jako při žehlení přímo u Vás.

úklid

Mohu být v době úklidu v bytě přítomen?

Samozřejmě. Domluvíme se podle Vašich požadavků – můžete být v bytě po celou dobu uklídu, můžete nám jen otevřít a odejít nebo nám můžete nechat kopii klíče.

Je možné vyměnit paní na úklid, pokud s ní nejsme spokojeni?

Samozřejmě není problém, pokud Vám paní na úklid z jakéhokoliv důvodu nesedí, nabídneme Vám někoho jiného.

Bude k nám chodit vždy stejná paní?

Vždy se snažíme, aby do Vaší domácnosti chodila stále stejná osoba, která Vám vyhovuje, například pouze v případě nemoci domluvíme náhradu.

Objednávám si úklid poprvé, jak to bude probíhat?

Poprvé vždy přijde majitelka úklidové firmy, ideálně spolu s paní úklízečkou a domluví se s spolu s Vámi na tom, co a jak chcete uklízet, poslechne si Vaše představy a požadavky a ohodnotí časovou náročnost úklidu. Pokud Vaše domácnost nebyla delší dobu pravidelně udržovaná, může se stát, že první úklid bude mnohem náročnější než následující pravidelný úklid. Můžeme se domluvit, že pokaždé postupně uklidíme něco navíc, například vyčistíme důkladně ledničku, troubu, apod.

Kdy úklid probíhá?

Obvykle uklízíme ve všední dny od 8:00 do 16:00 a o víkendu od 8:00 do 18:00.

Co když paní na uklízení něco poškodí?

Máme samozřejmě pojištění pro případ poškození Vaší domácnosti. Při první prohlídce bytu vždy zhodnotíme stav domácnosti, aby nedocházelo později k případným konfliktům.